رفتن به نوشته‌ها

چگونه دروس عمومی را بالای ۸۰ درصد بزنیم

چگونه دروس عمومی را بالای ۸۰ درصد بزنیم

سرمایه گذاری روی دروس عمومی کنکور یکی از مطمئن ترین سرمایه‌گذاری از لحاظ بازدهی برای یک داوطلب کنکوری هست چرا که مباحث دروس عمومی نسبت به دروس اختصاصی زودبازده تر هستند و در زمان کمترین میشه به تسلط روی این دروس رسید.

حتما میدونید اگر درصدهای دروس عمومی شما بالای ۸۰ درصد باشه چقدر در نتیجه نهایی و رتبه کنکورتون تاثیر گذار هست. برای اینکه به درصدهای بالا برسید لازم هست با روش‌هایی آشنا بشید که فوق‌العاده میتونن به شما در رسیدن به بالا زدن دروس عمومی کمک کنند.

برای موفقیت در کنکور هم دروس عمومی و هم دروس تخصصی رو باید خوب بخونید و به دروس عمومی هم به اندازه کافی اهمیت بدید و اونها رو پشت گوش نندازید.
از اونجایی که ماهیت دروس عمومی فرار بودن اون هست مرورهای روزانه، هفتگی و ماهانه رو در برنامه ریزی خودتون در نظر بگیرید و تمامی مرورها رو برای آخر کار و نزدیک کنکور نذارید. در این صورت، در آخر کار وقتی برای مرور سراغ کتاب میرید ممکنه که تمامی مطالب از یادتون بره. یک برنامه برای مطالعه دروس عمومی داشته باشید و یک برنامه برای مرور اونها. برای انجام این کار میتونید از ابزارهایی مثل جعبه لایتنر هم استفاده کنید.

ما در یک کتابچه راهکارهای عملی برای کسب بهترین نتیجه در دروس عمومی رو آموزش دادیم و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان کنکوری قرار خواهیم داد.

 

کتابچه ” چگونه دروس عمومی رو بالای ۸۰ درصد بزنیم “میتونید از طریق دکمه زیر دانلود کنید.

دانلود رایگان

منتشر شده در اخبار کنکور

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *